Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody Nowoczesne obróbki surowców to gałąź przemysłu, która dzięki zastosowaniu sterowania elektronicznego nabrała wyraźnego postępu. Przez to można było zwiększyć dokładność procesu, i jednocześnie zmniejszyć pojawianie się błędu człowieka. Firma Metalmix pochodząca z Tarnowa, specjalizuje się w cięciu strumieniem wody wszelkiego gatunku materiałów. Cięcie strumieniem wody posiada mnóstwo zalet w stosunku do tradycyjnej metody, najważniejsze to niska temperatura skrawania, małe straty przetwarzanego tworzywa oraz usunięcie elementów ściernych. Dlatego jeśli masz do wykrojenia jakiś trudny kontur w twardym materiale, skorzystaj z cięcia strumieniem wody świadczonego przez Metalmix.

Szczegóły strony www.metalmix.pl/ciecie_woda_strumieniem_wody.html:

Podlinkuj stronę www.metalmix.pl/ciecie_woda_strumieniem_wody.html:

Cięcie strumieniem wody

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa »

  Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa

  Oferta naszej firmy to głównie:
  1. Siłowniki hydrauliczne - tłokowe nurnikowe oraz teleskopowe. Charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością.
  2. Zasilacze hydrauliczne - o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb urządzeń z którymi mają współpracować.
  3. Przewody hydrauliczne - dowolnych długości i średnic oraz końcówkach.
  Ponadto w naszym sklepie znajdują się: pompy hydrauliczne, rozdzielacze, zawory i wszystkie inne elementy niezbędne do prawidłowego dział układów hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech sklep internetowy »

  Hydrotech sklep internetowy

  Na polu hydrauliki siłowej działamy od kilkunastu lat. Bazując na naszych doświadczeniach uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym można nabyć najbardziej typowe podzespoły hydrauliczne. Wszystko wysokiej jakości. W chwili obecnej oferta sklepu obejmuje głównie manometry, elementy złączne, zawory, siłowniki, ale oferowany asortyment jest przez nas ciągle poszerzany i uzupełniany o kolejne podzespoły.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karty zbliżeniowe »

  Karty zbliżeniowe

  Unicard S.A. to spółka trudniąca się produkcją rozmaitych kart plastikowych oraz specjalistycznych systemów identyfikacji personalnej. Z pomocą systemu Unicard usprawniana jest między innymi ewidencja czasu pracy w znacznej ilości zakładów w naszym kraju. Firma produkuje również magnetyczne karty zbliżeniowe ułatwiające komunikację z zamontowanymi systemami czy identyfikatory pracownicze z wszelkimi właściwymi informacjami o ich właścicielach. Z racji wieloletniej obecności na rynku spółki Unicard, miliony Polaków na co dzień robi użytek z jej artykułów usprawniając swoje rutynowe zadania w pracy i życiu prywatnym. Zagrzewamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Unicard.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprężarek śrubowych »

  Serwis sprężarek śrubowych

  Przedsiębiorstwa przemysłowe opierają bardzo często własną działalność na zaawansowanych urządzeniach zasilających czy dostarczających im przydatną energię do działania. Jednym z takich urządzeń są niewątpliwie kompresory śrubowe przedsiębiorstwa Fiac, które przy użyciu swoim nowoczesnym własnościom sprężają płynące powietrze i inne gazy dając im sposobną rotację w rurach transportowych. Przedsiębiorstwo Fiac Polska dostarcza też konkretny serwis sprężarek śrubowych, który potrafi poradzić sobie z niemal każdą występującą usterką czy trudnościami w rutynowym wykorzystaniu tego sprzętu. Jeśli potrzebujesz niezawodnego rozwiązania, które dopomogłoby rozwinąć się twojemu zakładowi to firma Fiac ma dla ciebie idealną propozycję.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki »

  Uszczelki

  Zakład U-TECH instnieje od 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się techniką uszczelnień i zakuwaniem przewodów hydraulicznych. Błyskawiczny rozkwit firmy wywołał rozszerzenie działalności o obszar hydrauliki siłowej, pneumatyki i automatyki przemysłowej.

  Teraz jest firmą inżynierską z własnym biurem projektowym i dużym zapleczem produkcyjno-usługowym. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta w obszarze projektowania, modernizacji oraz remontów maszyn i urządzeń pracujących osobno lub w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • WT Technologie - Włókniny filtracyjne, maty filtracyjne, worki filtracyjne, filtracja, wentylacja, »

  WT Technologie - Włókniny filtracyjne, maty filtracyjne, worki filtracyjne, filtracja, wentylacja,

  WT Technologie Sosnowiec- Filtracja i Wentylacja Przemysłowa - przedstawiciel i importer mat oraz włóknin filtracyjnych. Firma od 1990r zajmuje się filtracją i wentylacją przemysłową. W ofercie firmy znajdują się maty filtracyjne powietrza, tkaniny filtracyjne, włókniny filtracyjne do chłodziw i cieczy, worki filtracyjne, filtry Columbus, filtry kieszeniowe, paint stop, przekładki filtracyjne. Wszystkie produkty wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych, lakierniach, w ogólnie pojętym przemyśle.
  http://www.wttechnologie.pl/wlokniny-filtracyjne
  http://www.wttechnologie.pl/maty-filtracyjne
  http://www.wttechnologie.pl/worki-filtracyjne

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kamer Warszawa »

  Montaż kamer Warszawa

  Rozmyślając o zabezpieczeniu swojego mienia z zasady podsuwa nam się wiedza o wynajęciu opieki.
  Należałoby natomiast zdać sobie sprawę, iż wiele korzystniejsze rezultaty wolno osiągnąć stawiając na dozór Delta Video. W ramach swoich usług oferujemy instalację monitoringu przez net, tv przemysłowej lub kamer CCTV. Spółka Delta Video zajmuje się jakiegokolwiek typu usługami powiązanymi z budową monitoringu. Kompletny zakres swej możliwości mogą Państwo wyszukać na stronie www pod adresem: DeltaVideo. pl. Dzięki naszym produktom zdobywają Państwo wyniosły stopień bezpieczeństwa na danym regionie.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózki magazynowe »

  Wózki magazynowe

  Firma Kombitruck w oprawach naszej kampanii trudni się dystrybucją, a ponadto serwisowaniem wózków widłowych. Tyczy to także wózków systemowych jak także spalinowych, elektrycznych oraz ręczne. Nasza bardzo szeroka paleta powoduje, że wszyscy nasi potencjalni użytkownicy znajdą u nas coś dla siebie. Starczy tylko odwiedzić stronę kombitruck. pl, a Państwa oczom ukaże się przebogata kolekcja począwszy od zamiatarek przemysłowych, a kończąc na wydajnych koparkach. Po takiej lekturze już nikt nie będzie czekał z przystąpieniem do grona naszych spełnionych nabywców.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia parowe »

  Urządzenia parowe

  Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku i od tego okresu trudnimy się dystrybucją myjni parowych. W ramach swojej pracy świadczymy ciąg wiodących na rynku producentów tegoż sprzętu, a ponadto jesteśmy jedynymi pośrednikiem urządzeń firm IMEX oraz IDROMATIC. Dystrybucja sprzętu to nie jedyny element lokalnej działalności, bo pomagamy także w prowadzeniu firm sprzątających bądź również mobilnej myjni parowej. http://ecomyjnie. pl/ to także efektywna pomoc w napisaniu od podstaw biznesplanu, zdobyciu środków na wykup ekwipunku. Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek z zakresów naszego poczynania zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Maszyny pakujące

  Znacząca większość firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw robi podstawowy błąd, bowiem boją się oni inwestycji. Ciężko zrozumieć ten strach, bo przecież każda inwestycja prędzej czy później zaczyna się zwracać. Tak jest chociażby z reklamami. Płacimy raz i potem czekamy na efekty. W bardzo wielu przypadkach są one spektakularne i zaczynamy doceniać ten ważny element inwestycji. Tematem tego krótkiego artykułu będą maszyny pakujące, które ostatnimi laty robią wielką furorę. Zacznijmy może od tego, czym konkretnie jest taka maszyna. Otóż popularna "pakowarka" jest urządzeniem, które owija określony produkt w folię. Można to zobrazować na przykładzie korporacji zajmującej się produkcją kostki brukowej. Kiedy kostka zostanie wyprodukowana i sumiennie ułożona na paletę musi nastąpić paletyzacja czyli owinięcie jej w folię. Właśnie uruchamiana jest maszyna, która podnosi całą paletę a następnie owija ją folią nie tracąc poza tym ani centymetra tego potrzebnego materiału. Cały proces trwa w ogromnej liczbie przypadków do kilku minut. Maszyny pakujące są znakomitymi urządzeniami, bo nie tylko wykonują tą czynność szybciej od człowieka, ale głównie odciążają jego samego i firma może notować już tylko profity. Dlaczego zatem ludzie się boją inwestować w takie urządzenia? Bo bardzo często nie znają ich potencjału, który suma summarum jest ogromny. O ile jesteście Państwo zainteresowani tym tematem to zapraszamy do nas po więcej treści.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »